fbpx

O podujatí

Po troch rokoch prestávky opäť organizujeme podujatie Foto Slovakia. Bude to už 9. ročník obľúbenej akcie pre širokú fotografickú verejnosť, kde sa počas jedného dňa a na jednom mieste stretnú zástupcovia firiem, reprezentujúci najznámejšie značky fototechniky a príslušenstva s milovníkmi fotografie. Okrem výstavy a prezentácie fotoaparátov, objektívov a ďalšej fototechniky sme pre návštevníkov pripravili bohatý a zaujímavý program. Tak ako po minulé ročníky aj tento rok budú počas celého dňa prebiehať prednášky známych fotografov, workshopy a prezentácie noviniek. Nebude chýbať ani obľúbený otvorený fotoateliér, v rámci ktorého  profesionálni fotografi názorne predvedú svoju prácu a vysvetlia napríklad ako svietiť, ako komunikovať a pracovať s modelkou, ako na tlač fotiek a mnoho ďalších zaujímavostí.

Návštevníci sa tento rok môžu tešiť aj na prednášky a diskusie  s fotografmi Ľubom Špirkom, Borisom Némethom, Filipom Kulisevom, Marcelom Rebrom, Davidom  Kašpárkom a ďalšími zaujímavými osobnosťami. Jednou z nosných tém tohtoročného veľtrhu bude videotvorba a preto sme pripravili  viacero vstupov a prezentácí aj z tejto oblasti, medzi inými napríklad svoje skúsenosti a videotvorbu predvedie známy youtuber a dokumentarista  Maťo Zedníček .

Podujatie sa koná 21. októbra 2023 (sobota) v DK Ružinov (Cultus), Bratislava v čase od 9.00 do 18.00 hod.

Vstupné: 5 EUR (vrátane DPH). 
Vstup pre deti do 10 rokov zdarma.   

Ako sa dostanete do DK Ružinov:

  • z Hlavnej žel. stanice: na Hlavnej žel. stanici nastúpte na trolejbus 71.
    Prestup je na zástavke Saleziáni, tu prestúpite na električku č.9. Vystúpite na zástavke Tomášikova (zástavka pred križovatkou),
    v blízkosti DK Ružinov.
    http://www.cultusruzinov.sk/

 

Generálny partner

 

Hlavní partneri

 

Partneri

           

 

Mediálny partner

 

Organizátor

 

Tieto stránky používajú cookies. Cookie Policy