fbpx
SÚŤAŽ

Fotoreportér Foto Slovakia 2023

Podobne ako v minulých ročníkoch, aj  teraz sme pre všetkých návštevníkov podujatia pripravili fotografickú súťaž Fotoreportér FOTO Slovakia 2023 s hodnotnými cenami pre víťazov.

Podmienky tejto súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí, keď budete na výstave FOTO Slovakia fotografovať to, čo vás zaujme. Môžu to byť modelky v otvorenom ateliéri, práca a zanietenie prednášajúcich, zachytenie okamihu počas prednášok, prezentácií, workshopov alebo momentky pri stánkoch vystavovateľov. Vaša kreativita nemá žiadne obmedzenia, a to je to, čo súťaž robí zaujímavou.

Termín súťaže: 21.10. – 31.10.2023
Max. počet fotografií:  5 fotografií

Svoje fotografie pošlite na súťažnú stránku redakcie portálu ephoto.sk. Tým sa vaše snímky zaradia do súťaže o skvelé ceny. Medzi týmito cenami nájdete tlačiarne, knihy, fotografické príslušenstvo, softvér a mnoho ďalších lákavých odmien. Hlavnou cenou je poukážka na nákup fototechniky od generálneho partnera FotoSlovakia značky Canon v hodnote až 2000,- eur.

Takže neváhajte a príďte na výstavu FotoSlovakia 2023 so svojím fotoaparátom alebo smartfónom. Kto vie, možno práve vy sa stanete šťastným víťazom tejto súťaže. Spojte teda užitočné so zábavným a rezervujte si sobotu 21.októbra pre váš deň fotografie. Tešíme sa na vašu účasť a na vaše fotografie z FotoSlovakia 2023!

  1. miesto: Poukaz na nákup produktov Canon v hodnote 2000 Eur.
  2. miesto: Tlačiareň Canon PIXMA G3430 + knižná publikácia od vydavateľa Zoner Press.
  3. miesto: Prenosná tlačiareň Canon SELPHY SQUARE QX 10 + knižná publikácia od vydavateľa Zoner Press.
  4. miesto: Obľubený držiak fotoaparátu Capture s doštičkou od Peak design  + knižná publikácia od vydavateľa Zoner Press. 
  5. miesto: Zľavova poukážka v hodnote 50 EUR na produkty od spoločnosti Cewe + knižná publikácia od vydavateľstva Zoner Press
  6. miesto: Zľavova poukážka v hodnote 50 EUR na produkty od spoločnosti Cewe + knižná publikácia od vydavateľstva Zoner Press.
  7. miesto: Zľavova poukážka v hodnote 50 EUR na produkty od spoločnosti Cewe + knižná publikácia od vydavateľstva Zoner Press

Súčasne budú odmenené aj 3 najlepšie snímky z  Otvoreného ateliéra

1.miesto: 1 x BASIC HOBBY LED, Terronic 
2. miesto: 1 x Odrazová doska 5-IN-1/110 cm
3. miesto: 1 x Odrazová doska 5-in-1/80cm

Želáme veľa tvorivej energie a tešíme sa na stretnutie na FOTO Slovakia 2023.

Fotografie budete môžete do súťaže prihlásiť na stránke ephoto.sk

Tieto stránky používajú cookies. Cookie Policy