Som dokumentarista, video maker,  youtuber a  fotograf. Na poli svojej pôsobnosti som začal ako samouk. Svoju kariéru som odštartoval ako kameraman pre spravodajské média a dnes spolupracujem s niekoľkými z najväčších televíznych produkcií v Českej republike a na Slovensku.  Spolupracoval som na tvorbe dvoch ročníkov Love Islandu ako obrazový režisér, už niekoľko rokov som súčasťou reality show Farma, podieľal som sa aj na tvorbe show Miss Slovensko a mnohých ďalších projektoch v telke. 
Pracoval som s rôznymi značkami po celej Európe či už na reklamách alebo promo videách.
YouTube a dokumentárnu tvorbu som zahájil v roku 2019, po tom ako sa zoznámil s youtuberom Petrom Popluhárom, známym ako PPPeter. Od tej doby spoločne tvoríme dokumentárne filmy o cestovaní a dobrodružstvách po celom svete. 
Jeden z mojich najväčších projektov je dokument The Curious and Twisted. Vznikol v roku 2022 a je to 9 dielny dokument o najväčších bizarnostiach troch krajín latinskej Ameriky Kolumbia, Bolívia a Honduras. Aktuálne ho ponúkame Netflixu a iným strímovacím platformám a verím, že sa nám to podarí 🙂
 
Som ambasádorom Švédskej značky Focus Nordic, ktorá predáva distribuuje foto video techniku do celého sveta.
 
Moje sociálne siete: