Vystavovatelia a značky

 

 

Predstavenie novinky Nikon Z7, k dispozícii budú fotoaparáty D850, D750, objektívy, ostatné FX a DX fotoaparáty, blesky.

 

 

 

 

 

 

„Nech ste kdekoľvek a nech sa deje čokoľvek, fotoaparát Sony α  alebo Cyber-shot™ vám poskytnú presnosť, štýl a praktickosť, ktoré vám umožnia zachytiť okamih osobitným spôsobom.“
Sony predstaví aktuálne novinky:
♦ širokouhlý objektív FE 24mm F1,4 GM
♦ kompaktné fotoaparáty HX99 a RX100M
♦ FF bezzrkadlovka A7MIII

 

Canon na svojom stánku predstaví novinku – systém EOS R. K dispozícii budú aj následovné produkty: EOS 1DX Mark II, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 80D, EOS 77D, EOS 200D, M50, PowerShot G1X Mark III, PowerShot G7X Mark II, PowerShot G9X Mark II, PowerShot SX740 HS, Objektívy EF-M, EF a RF, Foto tlačiarne PIXMA, Selphy CP1300.

 

 

Peak Design zo San Francisca je výrobcom príslušenstva nielen pre fotografov, ale aj aktívnych a kreatívnych dobrodruhov a cestovateľov.
Inovatívne, funkčné, do detailov premyslené a veľmi odolné produkty s doživotnou zárukou, ktoré vám umožnia lepšie fotiť, cestovať, užívať si svet okolo a venovať sa vašim vášňam a koníčkom. V ponuke nájdete revolučné popruhy, držiaky fotoaparátov, akčných kamier, objektívov, ale aj najlepšie brašne a batohy na trhu. Prvýkrát vám predstavíme novú radu Travel Line.

 

 

 

♦ Ukážka kalibrácie monitorov EIZO podľa papierovej predlohy fotografie (zladenie s monitorom) pomocou softvéru QCM
♦ 
Ukážka nastavenia monitoru pre fotografické editory BEZ použitia kalibračnej sondy pomocou softvéru EIZO ColorNavigator 7
♦ Ukážka nastavenia monitoru pre fotografické editory s použitím kalibračnej sondy pomocou softvéru EIZO ColorNavigator 7

 

 

♦ Blesky, štúdiové blesky a odpaľovače QUADRALITE
♦ Statívy GENESIS
♦ Objektívy IRIX

 

 


Focus Nordic je najväčší európsky distribútor fotografickej techniky. Na výstave budú prezentovať značky: Nisi, Sirui, Lexar, Polaroid, Polaroid Originals, Saramonic, Zhiyun.