Vystavovatelia a značky

 

 

Nikon v letošním roce oslavil nádherné kulatiny, 100 let na trhu. V rámci oslav představil také novou hvězdu, která se bezpochyby stane ikonou- Nikon D850. A samozřejmě na Fotoslovakia nemůže tento produkt chybět. Stavte se vyzkoušet si nový Nikon D850, Nikon D5, Nikon D500 nebo jakýkoliv fotoaparát z aktuální řady Nikon, stejně jako řadu profesionálních i poloprofesionálních objektivů Nikkor.

 

 

 

 

Návštevníci si budú môcť vyskúšať všetky X fotoaparáty a objektívy, k dispozícii bude taktiež stredoformátový systém GFX.
V portfóliu nebudú chýbať ani fotoaparáty Instax pre okamžitú fotografiu a suchý minilab Fujifilm DX100.

 

Na stánku si budete môcť pozrieť a vyskúšať  celé portfólio fotoaparátov OM-D a PEN, vrátane objektívov, ako aj nový
model OM-D E-M10 MARK III.

 

Prezentácia fotografických monitorov EIZO rady ColorEdge pre nadšených amatérov a profesionálnych fotografov.
Predstavenie nového softvéru Quick Color Match pre ľahké zladenie farieb na obrazovke a na výtlačku pri spracovaní fotografií.

Program na stánku: Ukážka kalibrácie monitorov (QCM) – 10 min.

 

Tlačiarne a minilaby
Ateliérové vybavenie
Nové batériové blesky T400 TTL, T400 a T600
Nová ponuka LED svetiel pre foto a video

 

AMC – A7 full frame a predovšetkým A9
Výber objektívov
Ponuka SONY SD

 

Návštevníkom sa predstavia novinky Xperia XZ1 a XZ1 Compact a aplikace 3D Skener a Super Slow motion.

 

 

 

Na stánku spoločnosti Canon nájdete najnovšie produkty ako napríklad najnovší prémiový kompakt PowerShot G1 X Mark III, portrétny objektív  EF 85mm f/1.4L IS USM, full-frame zrkadlovku EOS 6D Mark II, ale aj 4K kameru LEGRIA GX10. Okrem noviniek si samozrejme budete môcť vyskúšať aj staršie fotoaparáty, objektívy a iné príslušenstvo značky Canon.

 

Spoločnosť Kaspro s.r.o. Vám predstaví svoju širokú ponuku kvalitných fotopapierov značky Lomond.
Univerzálne médiá pre tlač
Médiá pre atramentovú tlač- lesklé, matné, Fine Art, plátno, holografické papiere, fólie a iné
Materiály pre sublimáciu – sublimačné papiere, atramenty
Médiá pre laserovú tlač – matné, lesklé, fólie
Laminovacie fólie
Transfer média – magnetický papier, nažehlovací papier
Média pre velkoformátovú tlač

 

V spoločnosti AVACOM sa už 20 rokov špecializujeme na výrobu a predaj batérií, ktoré dodávame na český a európsky trh. Sortiment sme rozšírili o technicky skvelo vybavené Power Banky a viacportové nabíjačky. Na Foto Slovakia 2017 Vám predstavíme: Prisma AL-10Prisma FG-10Family hubCar hubPanasonic VW-VBT380 (VIPA-T380-J3900).

 

Austrálska značka špičkových mikrofónov pre štúdio, pódium i video, ktorá získala veľa ocenení. Výborný pomer cena a výkon. Firma vznikla v roku 1990. Od tej doby rastie veľmi dynamicky a mikrofóny RODE sa stali svetovým štandardom.

—————-

Perfektné video potrebuje ostrý obraz, ale i kvalitný zvuk!
Vyberte si zo širokej ponuky značky RODE, ktorá je priekopníkom v oblasti mikrofónov určených pre natáčanie videa a filmovej produkcie. Kompaktné modely radu Videomic a profesionálne shotgun mikrofóny rady NTG sú kompletne navrhnuté a vyrobené v Austrálii s dlhou zárukou.

 

Spoločnosť TYPOSET, s. r. o. viac ako 22 rokov vyrába a dodáva fotografom i ilustrátorom fotografie najvyššej Fine Art Print kvality. Pod značkou goSTORYgo vyrába a dodáva fotoknihy rôznych typov a formátov.

 

 

Návštevníci si na stánku spoločnosti Typoset budú môcť pozrieť:
a) vzorky tlače fotografií galerijnej Fine Art (Giclée) kvality
b) fotografie z profesionálneho minilabu
c) fotoknihy goSTORYgo

 

 

 

Vystavovateľ predstaví vlastný výrobok http://www.blackdog.sk/black-dog-straps/ a ako výhradný dovozca pre SR/ČR editačnú konzolu pre
Lightroom http://loupedeck.blackdog.sk/

 

 

 

 

 

Spoločnosť Samsung bude na svojom stánku prezentovať Galaxy Note 8 – funkcie pera, fotoaparát (rýchlosť, jednoduchosť používania a jeho možnosti, dynamické zaostrenie), Galaxy S8 a Samsung Dex.

 

 

 

 

 

 


Spoločnosť SKYFALL sa zaoberá predajom dronov, príslušenstva, foto techniky, statívov a stabilizátorov, gimbalov a akčných kamier GoPro.