Vystavovatelia a značky

 

 

Predstavenie novinky Nikon Z7, k dispozícii budú fotoaparáty D850, D750, objektívy, ostatné FX a DX fotoaparáty, blesky.

 

 

 

 

 

 

♦ Kompletný rad fotoaparátov a objektívov Fujifilm X (novinky Fujifilm X-T3, objektívy XF200mm F2 a XF8-16mm F2,8)
♦ Stredoformátové mirrorless fotoaparáty rady GFX (novinka GFX50r)
♦ Fotoaparáty na okamžitú fotografiu Instax (novinka Instax Square SQ20)

 

 

„Nech ste kdekoľvek a nech sa deje čokoľvek, fotoaparát Sony α  alebo Cyber-shot™ vám poskytnú presnosť, štýl a praktickosť, ktoré vám umožnia zachytiť okamih osobitným spôsobom.“
Sony predstaví aktuálne novinky:
♦ širokouhlý objektív FE 24mm F1,4 GM
♦ kompaktné fotoaparáty HX99 a RX100M
♦ FF bezzrkadlovka A7MIII

 

Canon na svojom stánku predstaví novinku – systém EOS R. K dispozícii budú aj následovné produkty: EOS 1DX Mark II, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 80D, EOS 77D, EOS 200D, M50, PowerShot G1X Mark III, PowerShot G7X Mark II, PowerShot G9X Mark II, PowerShot SX740 HS, Objektívy EF-M, EF a RF, Foto tlačiarne PIXMA, Selphy CP1300.

 

 

Peak Design zo San Francisca je výrobcom príslušenstva nielen pre fotografov, ale aj aktívnych a kreatívnych dobrodruhov a cestovateľov.
Inovatívne, funkčné, do detailov premyslené a veľmi odolné produkty s doživotnou zárukou, ktoré vám umožnia lepšie fotiť, cestovať, užívať si svet okolo a venovať sa vašim vášňam a koníčkom. V ponuke nájdete revolučné popruhy, držiaky fotoaparátov, akčných kamier, objektívov, ale aj najlepšie brašne a batohy na trhu. Prvýkrát vám predstavíme novú radu Travel Line.

 

 

 

♦ Ukážka kalibrácie monitorov EIZO podľa papierovej predlohy fotografie (zladenie s monitorom) pomocou softvéru QCM
♦ 
Ukážka nastavenia monitoru pre fotografické editory BEZ použitia kalibračnej sondy pomocou softvéru EIZO ColorNavigator 7
♦ Ukážka nastavenia monitoru pre fotografické editory s použitím kalibračnej sondy pomocou softvéru EIZO ColorNavigator 7

 

 

♦ Blesky, štúdiové blesky a odpaľovače QUADRALITE
♦ Statívy GENESIS
♦ Objektívy IRIX

 

 

V rámci tohto ročníka Foto Slovakia predstaví NGpro kompletné portfólio doplnkov pre fotografov a video kameramanov značiek Leofoto a ProMediaGear. Myšlienkou amerického výrobcu ProMediaGear bolo a stále je vyvíjať a vyrábať profesionálne príslušenstvo pre fotografov a kameramanov. Po takmer desiatich rokoch existencie spoločnosť ProMediaGear dizajnuje a vyrába široké príslušenstvo v podobe špičkových karbónových statívov ProStix, unikátnych foto/video sliderov, statí­vových hláv typu gimbal a v neposlednom rade takisto konzol pre blesky a ďalšieho príslušenstva. Značka Leofoto predstavuje úspešnú produktovú radu doplnkového vybavenia pre fotografov a kameramanov. Do ich produktového portfólia patria karbónové statívy, guľové hlavy, videohlavy, rýchloupínacie doštičky a mnoho ďalšieho užitočného príslušenstva.
Využite v rámci Foto Slovakia skvelú príležitosť a zoznámte sa osobne s kvalitou značiek ProMediaGear a Leofoto. Navštívte nás v našom stánku.

 

 

 


Focus Nordic je najväčší európsky distribútor fotografickej techniky. Na výstave budú prezentovať značky: Nisi, Sirui, Lexar, Polaroid, Polaroid Originals, Saramonic, Zhiyun.

 

 

Spoločnosť FOMEI ponúka komplexné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zamerania. Súčasťou týchto riešení sú tiež materiály a zariadenia pre výrobu spotrebnej aj profesionálnej fotografie. Na svojom stánku budú mať dve prednášky. Jedna bude o novinkách v štúdiovej technike a druhá venovaná možnostiam tlače.

 

 

SIGMA v rámci výstavy Foto Slovakia predstaví to najzaujímavejšie z aktuálneho modelového radu ART, Sports a Contemporary. Neváhajte a príďte si na ich      stánok vyskúšať objektívy pre bajonety, Canon, Nikon a Sony.

 

 

Otvorený ateliér pre detských návštevníkov výstavy.
♦ Voľné fotografovanie v profesionálnom ateliéri s lektorom
Mini workshopy na stánku ATELIÉR FANTÁZIE – pre deti  ich rodičov
♦ Mám zrkadlovku – čo s ňou?
♦ Expozičný trojuholník – nič jednoduchšie
♦ Aký fotoaparát pre moje dieťa