Vystavovatelia a značky

 


Kompletné portfólio bezzrkadloviek OM-D a PEN, objektívy M.Zuiko, blesky a ďalšie príslušenstvo, statívy Joby Gorillapod, brašne a batohy National Geographic, batérie a LED panely Jupio.

 

 


 

Nikon Z7, Z6, D850, D750, objektívy, ostatné FX i DX fotoaparáty, blesky…

 

 

 

 

 

 

Vyskúšajte si aj tento rok výhody mirrorless systémov Fujifilm X a GFX a objavte horúce novinky zo sveta digitálnej fotografie! Po celý čas výstavy sa Vám bude venovať tím Fujifilm Slovakia, vrátane X-Photographerov, ktorí radi zodpovedajú vaše otázky. Pre milovníkov instantnej fotografie bude pripravené portfólio Instax fotoaparátov, vrátane tých najnovších modelov.   

 

 


Na stánku SONY nájdete kompletné portfólio všetkých FF modelov bezzrkadloviek Sony Alpha, GM objektívy a techniku vhodnou pre vlogovanie. Príďte si vyskúšať A7RM4, objektív SEL200600 a ďalšie novinky. 

 

 

Produkty:
Xperia L3

Xperia 10
Xperia 10 Plus
Xperia 5
Xperia 1

 

 

 

 

Návštevníci nájdu v stánku Canon všetky novinky z oblasti foto/video, ktoré boli predstavené tento rok. K dispozícii bude celý aktuálny line-up full-frame bezzrkadlového systému EOS R – EOS R, EOS RP a 8 objektívov RF – no chýbať nebudú ani najnovšie bezzrkadlovky so snímačom APS-C – EOS M200 a EOS M6 Mark II. Z radu klasických zrkadloviek si návštevníci budú môcť vyskúšať našu najmenšiu EOS 250D a nedávno predstavenú EOS 90D. Svoje zastúpenie budú mať profesionálne kompakty – PowerShot G7X Mark III a PowerShot G5X Mark II. Okrem ďalšej zaujímavej foto a video techniky budú k dispozícii aj tlačiarne, konkrétne novinky z radu PIXMA do domácnosti a malých podnikov.

 

 

 

Focus Nordic je najväčší distribútor fotografických produktov v Európe.  Ich sortiment zahŕňa mnohé z najsilnejších značiek v oblasti fotoaparátov, optiky a príslušenstva. Navyše ponúkajú aj produkty pod vlastnou značkou Focus. Na svojom stánku budú prezentovať značky: Samyang, Zhiyun, Saramonic, Polaroid Originals, Lexar, Rotolight, LedGo, Nanlite, Hahnel, Sirui, NiSi, LumeCube, LensPen

 

 


Prvýkrát vám bude predstavený nový revolučný cestovný statív Travel Tripod a kompletný rad cestovných batožín Travel Line (Backpack 45L, Duffel 35L a Duffelpack 65L).

Peak Design zo San Francisca je výrobcom príslušenstva nielen pre fotografov, ale aj aktívnych a kreatívnych dobrodruhov a cestovateľov. Inovatívne, funkčné, do detailov premyslené a veľmi odolné produkty s doživotnou zárukou, ktoré vám umožnia lepšie fotiť, cestovať, užívať si svet okolo a venovať sa vašim vášňam a koníčkom. V ponuke nájdete revolučné popruhy, držiaky fotoaparátov, akčných kamier, objektívov, statívy ale aj najlepší brašne a batohy na trhu.

 

 

EIZO predstaví svoju koncepciu fotografických monitorov, ktoré sú užívateľsky ešte prívetivejšie pre fotografov-začiatočníkov a ktoré prinášajú viac možností pre fotografov-profesionálov. Celá táto koncepcia je založená na kalibračnom softvéri EIZO Color Navigator verzia 7, ktorý vôbec po prvýkrát umožňuje nastaviť monitor pre používanie s fotografickými editormi bez kalibračnej sondy, čo uvítajú najmä fotografi-začiatočníci.

Na druhej strane ColorNavigator 7 podporuje širokú paletu najpoužívanejších amatérskych alebo profesionálnych senzorov, vrátane všetkých kalibračných senzorov vstavaných v grafických monitoroch EIZO rady CG a CG-Premium, pre presnú kontrolnú kalibráciu monitorov v prípade, že je to potrebné.

Ďalej môžete vidieť:

♦ kalibráciu monitorov EIZO podľa papierovej predlohy fotografie (zladenie s monitorom) pomocí softwaru QCM
♦ nastavenie monitora pre fotografické editory BEZ použitia kalibračnej sondy pomocou softvéru EIZO ColorNavigator 7
♦ kalibráciu monitora pre presné nastavenie jeho obrazových parametrov s použitím kalibračnej sondy pomocou softvéru EIZO ColorNavigator 7

 

 

Tamron  – špičková optika, perfektná kvalita. Objektívy japonskej značky Tamron sú oceňované profesionálnymi fotografmi z celého sveta. Optika pre digitálne prístroje značiek Canon, Nikon a Sony, objektívy pre zrkadlovky aj bezzrkadlovky, optické komponenty pre mobily a videokamery a optika pre priemyslové využitie – všetky tieto výrobky sú u zákazníkov obľúbené pre bezkonkurenčné ceny a výkon, kompatibilitu a dokonalé parametre. Spoločnosť Penta CZ je výhradným distribútorom produktov značky Tamron pre ČR a SR, zároveň prevádzkuje oficiálny servis tejto značky s výbornou povesťou u zákazníkov a garanciou opravy do 72 hodín. Spolupracuje s profesionálnymi fotografmi, školami a predajcami. Usporadúva semináre a workshopy, podporuje talenty. Voľbou značky Tamron získate maximálnu kvalitu a spoľahlivosť s predĺženou zárukou 5 rokov. 

 

 

Firma Avacom sa špecializuje na výrobu a predaj batérií, ktoré cez 20 rokov dodáva predovšetkým na český a slovenský trh. Batérie Avacom sú osadené najkvalitnejšími článkami, ktoré vykazujú vysoký výkon a stabilitu s minimálnou poruchovosťou. Avacom ponúka širokú škálu batérií pre fotoaparáty, videokamery, notebooky, mobilné telefóny, aku šraubováky, rádiostanice, záložné zdroje a ďalšie zariadenia. Firma Avacom aktívne reaguje na vývoj moderných technológií, preto vždy v jej širokej ponuke nájdete batérie, ktoré zaručujú správne fungovanie s daným zariadením. Vďaka svojej bohatej skúsenosti zo servisnej praxe a systému stálych kontrol kvality svojich produktov patria batérie Avacom k najvyššiemu štandardu vo svojej kategórii.  

 

 

Kaspro s.r.o. – distribútor a dodávateľ médií, papierov a spotrebných materiálov LOMOND pre domácu a nízkonákladovú profesionálnu tlač s najväčšou ponukou na európskom trhu – fotopapiere, FineArt papiere, plátna Canvas, samolepiace materiály, holografické papiere, fólie pre potlač, atramenty, papiere pre laserovú tlač (HP Indigo Certified), samolepiace etikety, laminovacie fólie, magnetické papiere, nažehľovacie a termotransférové fólie, materiály pre sublimáciu a iné.

 

 

Česká fotografická značka predstaví novinky v LED svetlách, batériových bleskoch a k vyskúšaniu ponúkne svoje tlačové riešenia pre eventovú fotografiu a ukážku atramentovej tlače. Tešiť sa môžete na špeciálnu akčnú ponuku pre fotografov a filmárov. K praktickému vyskúšaniu pripraví portrétne fotoštúdio s množstvom noviniek. 

 

 

 

Budú predstavené novinky a výber tých najzaujímavejších objektívov Sigma z radu ART, Sports a Contemporary na bajonety Canon, Nikon, Sony E a MFT + fotoaparáty Sigma.

 

 

 

Cestovná kancelária LIBER sa špecializuje na poznávacie zájazdy. Organizuje tiež zájazdy pre fotografov. Aktuálne bude prezentovať decembrový zájazd na Srí Lanku a dávať cestovateľské tipy pre budúci rok.